Навчально-екзаменаційна сесія слухачів та студентів факультету заочного навчання

З 4 по 16 грудня 2017 року відбувалась навчально-екзаменаційна сесія слухачів та студентів 1-го курсу факультету заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право». Для складання навчально-екзаменаційної сесії прибуло 41 особа, з яких 37 слухачів навчаються за кошти державного бюджету та 4 студенти навчаються за кошти фізичних, юридичних осіб. Під час навчання слухачі та студенти склали 3 заліки – «Етика юриста», «Логіка», «Основи педагогіки» – та 2 іспити – «Історія української культури», «Історія України». За результатами іспитів сесію на «відмінно» склав один слухач, а на «добре» та «відмінно» склали 20 осіб. Рівень абсолютної успішності курсу за сесію становить 100 %, якість успішності – 68,7 %.

Лекційні, семінарські та практичні заняття проводились висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом Академії, під час яких слухачі отримали ґрунтовні знання, поради для застосування на практиці та розширили свій кругозір.

У вільний час зі слухачами були проведені екскурсії культурними та історичними  місцями міста Чернігова. Так, у неділю, 10 грудня, разом з куратором курсу та доцентом кафедри економіки та соціальних дисциплін лейтенантом внутрішньої служби Сіренко К.Ю. слухачі та студенти 1-го курсу відвідали Чернігівський обласний історичний музей імені В.В. Тарновського.

Усі отримали позитивні емоції та гарний настрій.