Науково-практичний семінар «Питання реформування пенітенціарної системи України»

9 грудня 2016 року в рамках Всеукраїнського тижня права, доцент кафедри адміністративного, цивільного, господарського права і процесу Академії ДПтС Сикал М.М. провів науково-практичний семінар «Питання реформування пенітенціарної системи України».

Учасниками семінару були: старший оперуповноважений Маріупольського слідчого ізолятору УДПтС України в Донецькій області, майор внутрішньої служби Іванов Володимир Миколайович, старший оперуповноважений Криворізької установи виконання покарань УДПтС України у Дніпропетровській області (№3), майор внутрішньої служби Лаврентєв Павло Анатолійович, викладачі кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу, викладачі кафедри іноземних мов та ділової української мови, слухачі магістратури, курсанти першого курсу та студенти третього курсу.

Під час даного семінару було обговорено актуальні питання, пов’язані з реформуванням пенітенціарної системи України, проаналізовано досвід зарубіжних країн у сфері виконання покарань, зокрема Австрії, Данії, Німеччини, Норвегії, Польщі, США, Франції, та Швеції. У світлі виконання Указу Президента України №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» деякі учасники виступали з доповідями на англійській мові, що сприяло зацікавленню учасників семінару поглиблено вивчати англійську мову, підвищувати рівень володіння нею.