Науково-практичний семінар з першими заступниками начальників установ

28 жовтня 2016 року професорсько-викладацьким складом кафедри тактико-спеціальної підготовки було організовано і проведено науково-практичний семінар з першими заступниками начальників установ на тему «Роль і місце оперативних підрозділів УВП в умовах модернізації кримінально-виконавчого законодавства». До участі у семінарі були запрошені практичні працівники Головного управління національної поліції в Чернігівській області.

У ході роботи семінару були розглянуті проблеми застосування правового законодавства на практиці та шляхи їх вирішення. Взаємодія з органами національної поліції дозволила досягнути консенсусу в діяльності персоналу органів і установ кримінально-виконавчої служби.

Професорсько-викладацький склад кафедри забезпечить науковий супровід існуючих проблем з метою оптимізації діяльності оперативних підрозділів в установах виконання покарань.

Кафедра тактико-спеціальної підготовки