Науково-практичний семінар з екологічної психології «Світ навколо мене! Світ в мені! Світ це я!»

10 листопада 2016 року курсанти 110 навчальної групи за участю викладачів кафедри психології Разумейко Н.С. та Борець Ю.В. взяли участь у науково-практичному семінарі з екологічної психології на тему: «Світ навколо мене! Світ в мені! Світ це я!», який був проведений на базі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.

В ході семінару курсанти ознайомились із загальною інформацією про екологічну психологію, з авторською методикою В.О. Скребця «Здоровий глузд, мораль і право», переглянули презентацію «Натуралістичні витоки усної народної творчості та їх роль для екопсихології».

Під час підведення підсумків взяли активну участь у відкритому мікрофоні «Екологічний погляд у майбутнє», де обговорювались шляхи вирішення екологічних проблем сьогодення.

Кафедра психології