Науково-практичний семінар з англійської мови

30 березня кафедрою іноземних мов був проведений науково-практичний семінар на тему «Використання англійської мови на практиці».

Основна мета семінару полягала у розвитку практичних умінь та навичок застосування іноземної мови на практиці; у поглибленні знань з лінгвокраїнознавчої іншомовної компетентності. Основний акцент робився на  розвиток міжпредметних зв’язків у процесі навчання іншомовного професійно спрямованого і повсякденного спілкування.

Студентки другого курсу Первак Аліна та  Деркач Катерина розповіли про важливість англійської мови в світі; Трегубова Дарина, Ундір Анастасія курсанти 116 навчальної групи презентували проект на тему «Сполучене королівство Великої Британії та Північної Ірландії»; Літвінов Станіслав курсант 111 навчальної групи презентував 10 найцікавіший фактів про Сполучене Королівство. Інформація  про літературу, мистецтво та науку  країни, яку підготували Шишова Аліна, Соколенко Артем, Тишкевич Олександр студенти 119 навчальної групи була дуже цікавою і пізнавальною. Також дуже сподобався інтерактивний виступ Клікун Іванни, Липської Наталії, Назариної Анжеліки та Новік Поліни студенток 119 навчальної групи, який був присвячений Королівський сім’ї, їх традиціям та етикету. Павленко Максим  курсант 111 навчальної групи розповів про найбожевільнішого в’язня Англії 20 століття, який навіть отримав нагороди за розроблену методику «Фітнес без спортивних снарядів в умовах позбавлення волі» від канцлера країни. Заключною була презентація курсантів 116 навчальної групи Васильченко Олександра та Горб Олександри, які висвітлили проблеми охорони здоров’я жінок у виправних установах європейських країн.

Всі курсанти та студенти продемонстрували високий рівень знань англійської мови, володіння практичними навичками, зацікавленість до вивчення мови.

Кафедра іноземних мов та ділової української мови