Науково-практичний семінар в Пенітенціарній академії України

Науково-практичний семінар на тему «Законодавчі гарантії забезпечення прав і свобод людини в адміністративній діяльності Національної поліції України» відбувся в Пенітенціарній академії України 23 січня. Організатор семінару – кафедра адміністративного, цивільного та господарського права і процесу юридичного факультету ПАУ.

У заході взяли участь здобувачі вищої освіти, слухачі, науково-педагогічні працівники Академії. На семінарі розглянули проблемні питання, пов’язані із забезпеченням прав і свобод людини, дисципліни та законності в адміністративній діяльності Національної поліції України.

Учасники науково-практичного семінару розкрили зміст і сутність судового та громадського контролю за дотриманням прав і свобод людини, дисципліни та законності в адміністративній діяльності Національної поліції, підкреслили необхідність удосконалення правового механізму, що стосується цих важливих питань.