Науково-практичний семінар «Т.Г.Шевченко: особистість і світ»

У лекційній  залі Академії для курсантів та студентів 2-3-ого курсів юридичного факультету, викладачів та  співробітників  навчального закладу відбувся науково-практичний семінар «Т.Г.Шевченко: особистість і світ», присвячений 203-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу.

Присутні із захопленням слухали доповіді про його життя, творчість, про роль громадських та культурно-освітніх діячів у розгортанні творчої діяльності Великого Кобзаря. Курсантів і студентів зацікавили невідомі, але дуже важливі факти з біографії Т.Г.Шевченка, відомості про роль і місце жінок у житті та творчості Т.Г.Шевченка.

Доповіді  супроводжувалися показом слайдів, що  ілюстрували  різні етапи і важливі події життя поета і художника. Дуже актуально і своєчасно  звучали вірші  Великого Українця,  які декламували курсанти та студенти Академії. Панувала світла, піднесена атмосфера.

Приємно усвідомлювати, що захід не залишив байдужим нікого.

Кафедра іноземних мов та ділової української мови