Науково-практичний семінар «Т. Г. Шевченко: особистість і світ»

В останні дні травня викладачі кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін разом з курсантами і студентами 1–2-го курсів організували й провели науково-практичний семінар «Т. Г. Шевченко: особистість і світ», присвячений 208-ій річниці від дня народження українського класика та даті його перепоховання.

Доповідачі ознайомили учасників семінару з відомостями про основні етапи життя й творчого шляху Великого Кобзаря, його останні дні, процес перепоховання на Чернечій горі; згадали маловідомі факти з життя Тараса Шевченка, події, пов’язані з перебуванням митця на Чернігівщині, говорили про роль жінок у його житті, про значення творчості в сучасному світовому культурному процесі.

Доповідь про запал патріотичного відродження, мотиви захисту рідної країни і рідної мови від сваволі російського самодержавства у творчості Т. Г. Шевченка викликала особливе зацікавлення присутніх, зважаючи на нинішню політичну ситуацію, пов’язану із вторгненням російських військ в Україну.

Активну участь у підготовці й проведенні семінару взяли курсанти 127-ї навчальної групи Марія Єрофєєва, Ірина Борко, Юлія Савчук, Віка Суботович, Діана Бутько, Валерія Геращенко, Влада Задворна, Юлія Федорова, Єлізавета Лис, Олександра Яриш, Андрій Паламар, курсантка 113-ї навчальної групи Ярослава Варламова, студенти 128-ї навчальної групи Вероніка Збрицька, Аліна Антіпова, Катерина Очкань, Віра Дойкова, Дмитро Дегтяр.

Кафедра педагогіки та гуманітарних дисциплін