Науково-практичний семінар «Сучасні шляхи запобігання правопорушенням та злочинам серед персоналу кримінально-виконавчої системи України»

30 листопада 2016 року в Академії ДПтС проведено науково-практичний семінар «Сучасні шляхи запобігання правопорушенням та злочинам серед персоналу кримінально-виконавчої системи України».

У роботі семінару взяли участь викладачі, курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби, представники територіального управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області, Чернігівського слідчого ізолятора, Чернігівського районного відділу КВІ, Новозаводського районного відділу КВІ м. Чернігова, управління патрульної поліції м. Чернігова.

Головна мета семінару – зробити доступною для науковців, курсантів, студентів, слухачів та практичних працівників-юристів інформацію про реалізацію правової реформи в Європі та в Україні, вдосконалення юридичної науки, зв’язок теорії і практики, гармонізація національного законодавства з міжнародним правом, обговорення практичних проблем з кримінально-виконавчого права. А також сприяння становленню та розвитку наукових, ділових та особистих контактів між юристами України та інших держав, розширенню уявлення про напрямки сучасної правової проблематики.

Під час проведення семінару відбулась презентація монографії Денисова С.Ф., Денисової Т.А. «Кримінологічна характеристика злочинів серед персоналу кримінально-виконавчої служби та їх запобігання».

Також проводилась наукова дискусія за напрямами:

• актуальні питання діяльності органів та установ виконання покарань;

• основні причини та умови правопорушень та злочинів серед персоналу;

• особа злочинця представника персоналу органів та установ виконання покарань;

• основні напрями запобігання правопорушенням та злочинам серед персоналу кримінально-виконавчої системи України.

Кафедра кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології