Науково-практичний семінар щодо перспектив розвитку науки

27 листопада в Академії ДПтС було проведено онлайн науково-практичний семінар на тему «Історія, сучасний стан та перспективи розвитку науки в Україні», присвячений Всесвітньому дню науки. У роботі онлайн-семінару взяли участь студенти та викладачі Академії Державної пенітенціарної служби. Мета заходу – викликати інтерес до сучасної науки в Україні. Учасники семінару творчо та різнопланово підготувались і виступили з доповідями.

Із вступним словом до присутніх звернувся професор кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін Віктор Володимирович Дрижак. Викладачі кафедри поділилися своїм практичним досвідом, висвітливши це в доповідях про сучасну науку в Україні. Зокрема, начальник кафедри Н. С. Разумейко, І. В. Ткаченко, З. Є. Шумейко, О. М. Пасічник та А. В. Педорич.

Студенти 118 навчальної групи в свою чергу розкрили основні напрямки розвитку науки в країні, а також зупинилися на зарубіжному досвіді.