НПС присвячений «Всеукраїнському дню боротьби зі СНІДом»

4 грудня  2018 року  в рамках проведення «Всеукраїнського тижня права» кафедрою психології проведено  науково-практичний семінар присвячений «Всеукраїнському дню боротьби зі СНІДом», мета якого – привернути увагу молоді до здорового способу життя, безпечної поведінки, а також виробити активну життєву позицію у молодих людей. До проведення заходу долучились курсанти четвертого курсу, які поділились своїми знаннями з курсантами першого курсу.

Для участі в семінарі запрошені: представники благодійної організації «МЕРЕЖА», Обласний молодіжний центр, сектор зв’язків із ЗМІ та  громадськістю, відділ виховної та психологічної роботи, наукова бібліотека Академії.

Спільними зусиллями курсантів першого та четвертого курсу проведено флешмоб «Єднаємось разом», як своєрідний символ небайдужого ставлення до цієї проблеми.

Кафедра психології