Науково-практичний семінар Наука в Україні

27 листопада 2018 року науково-педагогічними працівниками кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін для курсантів та студентів Академії, які вивчають навчальну дисципліну «Основи наукових досліджень», було організовано та проведено науково-практичний семінар на тему: «Наука в Україні: історія, сучасний стан та перспективи розвитку», присвячений 100-й річниці з дня заснування Національної академії наук України, яка відзначається в цей день.
Метою науково-практичного семінару було доведення до широкого, перш за все, курсантського та студентського загалу, інформації про статус, структуру, завдання Національної академії наук України, про її роль в організації наукових досліджень та підвищенні інноваційного потенціалу країни на сучасному етапі, про її співробітництво з освітніми та науковими установами, міжнародне співробітництво, впровадження наукових розробок та видавничу діяльність.
Сьогодні Національна академія наук України є вищим державним науковим центром України, чинним президентом якої є перший герой України Борис Євгенович Патон, котрий у цей день святкував 100 років від дня народження.
На семінарі з цікавими доповідями перед здобувачами вищої освіти (курсантами та студентами 1-го та 3-го курсів) виступили як науково-педагогічні працівники кафедри: Дрижак В.В., Єрмак С.М., Педорич А.В., Разумейко Н.С., Ткаченко І.В., Шумейко З.Є., так і курсанти Академії: Анчук Л., Бойправ О., Лутченко Ф., Морозовський М., Мирошніченко К., Михайленко О., Приступчук О. та ін.