Науково-практичний семінар на тему: «ВІЛ/СНІД та інші інфекційні захворювання в пенітенціарних установах»

07 грудня 2016 року в рамках тижня права кафедрою психології було проведено науково-практичний семінар на тему: «ВІЛ/СНІД та інші інфекційні захворювання в пенітенціарних установах».

Мета семінару полягала у розширенні знань курсантів про шляхи запобігання розповсюдження ВІЛ/СНІДу, зосередженні уваги на здоровому способі життя, формуванні ціннісних життєвих орієнтирів та вироблення поведінки, що сприяє профілактиці соціально-небезпечних захворювань за принципом «рівний – рівному». Курсанти четвертого курсу – Томков Нікіта, Кравець Дарья, Клещ Оксана, Олійник Олександр, Вітковська Крістіна, Проценко Ірина, Білець Марина, Щекотіхіна Дарья ділились своїми знаннями з курсантами першого курсу.

До участі в семінарі були запрошені поважні гості, а саме Голова ради громадської організації «Центр профілактики «Вибір»» Валерій Рябуха, фельдшер медичної частини Темнівської ВК №100 у Харківській області Линник Сергій Олександрович, начальник НДЦ з питань діяльності органів та установ ДПтС України, сектор зв’язків ЗМІ з громадськістю, сектор виховної та психологічної роботи. Спонсорську допомогу надали представники громадської організації «Альянс». Окремо хочеться висловити подяку працівникам бібліотеки Академії, які зробили виставку-презентацію посібників присвяченій даній проблематиці та курсанту четвертого курсу Клапчуку Роману за підготовку мультимедійних презентацій та їх супровід.

На завершення семінару виступила начальник кафедри психології Мірошниченко О.М. провівши серед учасників семінару інтерактивну гру «Суд» на формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей.

Кафедра психології