Науково-практичний семінар на тему «Служба пробації в Україні»

22 червня 2017 року на базі Чернігівського міського відділу з питань пробації було організовано науково-практичний семінар на тему «Служба пробації в Україні: проблеми впровадження в систему кримінальної юстиції» за участі практичних працівників пробації, науково-педагогічного персоналу та курсантів Академії. Під час зустрічі  відбулось обговорення питань запровадження інституту пробації в Україні.

На семінарі було акцентовано увагу на особливостях державної політики в сфері пробації, розглянуто питання щодо порядку та напрямків підвищення кваліфікації персоналу органів пробації та перспективи впровадження міжнародного досвіду пробаційної діяльності в Україні.

Начальник Чернігівського міського відділу з питань пробації Скалюн Є. В. ознайомив присутніх з особливостями впровадження в життя пробаційних програм, акцентувавши свою увагу на практичному аспекті діяльності цієї інституції,звернув увагу на особливостях підготовки досудової доповіді.

Кафедра адміністративного, цивільного та господарського права і процесу