Науково-практичний семінар «Матеріальні та процесуальні аспекти реалізації прав на утримання за сімейним законодавством України»

8 грудня 2016 року в рамках Всеукраїнського тижня права, старший викладач кафедри адміністративного, цивільного, господарського права і процесу Академії ДПтС Андрущенко Т. С. провела науково-практичний семінар «Матеріальні та процесуальні аспекти реалізації прав на утримання за сімейним законодавством України».

Гостями заходу були: начальник головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Трейтяк О. М., заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань виконавчої служби П’ятниця С.М., нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу Красногор О. В., член Ради адвокатів в Чернігівській області, адвокат по цивільним та сімейним справам Голуб П. О., суддя Деснянського районного суду Лямзіна Н. Ю.. Під час семінару прозвучали доповіді професорсько-викладацького складу Академії, зокрема, начальника юридичного факультету, к.ю.н. Царюка С. В., д.ю.н., професора Ніщимної С. О., старшого викладача, к.ю.н. Андрущенко Т. С., а також курсантів Клочай Д. (132н.г.), Кирюшко О. (132 н.г.) Доповіді викликали інтерес та жваве обговорення аудиторії.

Кафедра адміністративного, цивільного та господарського права і процесу