Науково-практичний семінар до Дня Конституції України

У останні дні червня в Академії Державної пенітенціарної служби провели науково-практичний семінар на тему «Проблеми та тенденції розвитку інституту глави держави в Україні», присвячений Дню Конституції України.

У проведенні науково-практичного семінару взяли участь курсанти й викладачі Академії Державної пенітенціарної служби.

Мета заходу – розгляд проблем розвитку інституту глави держави в Україні та визначення тенденцій його розвитку.

Із вступним словом виступила начальниккафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії Державної пенітенціарної служби, підполковник внутрішньої служби, кандидат юридичних наук, доцент Наталія Шамрук. Вона привітала учасників круглого столу, звернула увагу на роль глави держави як гаранта Конституції України.

Доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії Державної пенітенціарної служби, кандидат юридичних наук, доцент Леонід Самофалов у своїй доповіді зупинився на особливостях проведення процедури імпічменту в Україні.

Доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії Державної пенітенціарної служби, кандидат наук з державного управління, доцент Микола Ребкало дав характеристику ролі ООН у недопущенні міжнародних воєнних конфліктів.

Доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії Державної пенітенціарної служби, кандидат юридичних наук, доцент Владислав Олійник у своєму виступі приділив увагу обмеженню прав людини в умовах воєнного стану.

Старший викладач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії Державної пенітенціарної служби старший лейтенант внутрішньої служби Дар’я Кравець розкрила роль і місце глави держави в УНР у 1917–1921 рр.

Заступник начальника кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії Державної пенітенціарної служби капітан внутрішньої служби Антон Сікун охарактеризував розвиток вітчизняного конституціоналізму на сучасному етапі державотворення.

Курсантка 123-ї навчальної групи Академії Державної пенітенціарної служби молодший сержант внутрішньої служби Кристина Батрак у своїй доповіді зупинилася на історії розвитку української Конституції.

Курсант 123-ї навчальної групи Академії Державної пенітенціарної служби рядовий внутрішньої служби Ярослав Ткаченко дав характеристику Конституції Пилипа Орлика.

Курсантка 123-ї навчальної групи Академії Державної пенітенціарної служби рядова внутрішньої служби Каріна Конончук свою доповідь присвятила історії розвитку інституту глави держави в Україні.

Курсант 123-ї навчальної групи Академії Державної пенітенціарної служби молодший сержант внутрішньої служби Дмитро Сузік висвітлив проблеми розвитку інституту глави держави в Україні.

Курсант 123-ї навчальної групи Академії Державної пенітенціарної служби рядовий внутрішньої служби Ярослав Аксьоненко звернув увагу на особливості повноважень Президента України згідно з Конституцією України.

Курсантка 123-ї навчальної групи Академії Державної пенітенціарної служби рядова внутрішньої служби Олеся Горобець у своїй доповіді розкрила повноваження глави держави в умовах воєнного стану.

Курсантка 123-ї навчальної групи Академії Державної пенітенціарної служби рядова внутрішньої служби Валерія Кукобко визначила тенденції розвитку інституту глави держави в Україні.

Наприкінці науково-практичного семінару начальниккафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії Державної пенітенціарної служби, підполковник внутрішньої служби, кандидат юридичних наук, доцент Наталія Шамрук подякувала всім учасникам, побажала мирного неба та подальших успіхів.

Науково-практичний семінар відбувся в невимушеній обстановці обговорення та жвавої дискусії.