Науково-практичний семінар для начальницького складу УВП

27 вересня в Академії Державної пенітенціарної служби відповідно до плану роботи Інституту підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України Академії ДПтС за допомогою освітньої онлайн-платформи Zoom відбувся науково-практичний семінар на тему «Роль віктимної поведінки у механізмі вчинення злочину».

Організатор заходу – кафедра підвищення кваліфікації персоналу органів, установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України Інституту підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України Академії Державної пенітенціарної служби.

У проведенні науково-практичного семінару взяли участь начальники й заступники начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, а також науково-педагогічні працівники кафедр Інституту та Академії.

Метою заходу було обговорення учасниками актуальних питань, пов’язаних із роллю віктимної поведінки у механізмі вчинення злочину.

Висловлюємо вдячність усім учасникам науково-практичного семінару за яскраві й корисні доповіді та бажаємо подальших професійних досягнень.