Науково-педагогічні працівники і та курсанти Академії ДПтС взяли участь у роботі круглого столу в Чернігівській міській раді

28 вересня 2016 р. науково-педагогічні працівники кафедри теорії і історії держави та права, конституційного права та курсанти Академії ДПтС взяли участь у роботі круглого столу в Чернігівській міській раді за сприяння Центру профілактики «Вибір». Учасниками заходу були представники управління освіти м. Чернігова, ВНЗ та ЗОШ міста, які спільно обговорили результати проведення проекту «Відповідальний вибір», обмінялися досвідом щодо практичних напрацювань з молоддю та висловили рекомендації щодо перспектив реалізації наступних соціальних проектів в місті.

Як зазначив голова Громадської організації «Центр профілактики «Вибір» Валерій Рябуха, особливістю проекту є залучення до його реалізації 33 тренерів-волонтерів з числа соціальних педагогів, курсантів Академії Державної пенітенціарної служби та студентів Чернігівського педагогічного університету, а також співпраця між державними організаціями та громадою Чернігова.

Проект «Відповідальний вибір» має за мету впровадження науково- обґрунтованої профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДУ та злочинності серед молоді. Активну участь у роботі проекту тривалий час приймають курсанти Академії Державної пенітенціарної служби Дорошенко Я., Ковальчук О., Остапчук В., Семенцова О., Сморжевський О., Клещ О., Щекотіхіна Д.

Кафедра теорії та історії держави та права, конституційного права