Науковий семінар «Жінки в історії України»

01 грудня 2016 року співробітники кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Академії ДПтС провели науковий семінар «Жінки в історії України».

Гостями заходу стали науковці з Українського інституту національної пам’яті та Чернігівського обласного інституту післядипломної освіти ім. К.Д.Ушинського.

Під час семінару прозвучали доповіді професорсько-викладацького складу кафедри, студентів і курсантів, які беруть участь у роботі проблемного гуртка «Свобода» кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, зокрема, Адморока В. (114 н.г.), Назаренко А. (119 н.г.), Запорожець О. (110 н.г.), Пономаренко Ю. (110 н.г.), Брей Ю. (118 н.г.), Чекунаєвої В. (115 н.г.), Паламарчук В. (114 н.г.), Макаренко К. (114 н.г.), Лисенко О. (114 н.г.), Федоренко К.(116 н.г.), Трегубова Д. (116 н.г.), Ундір А.(116 н.г.), Руденко М. (115 н.г.) та ін.

Доповіді викликали інтерес та жваве обговорення аудиторії.

Кафедра гуманітарних та соціально-економічних дисциплін