Науковий проєкт команди Академії здобув перемогу

3–4 листопада на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбувся VIII Міжнародний студентський саміт «Права людини та глобальна безпека». У 2022 році з поданих наукових проєктів із провідних закладів вищої освіти України та зарубіжних країн відібрано 15 найкращих.

Головна мета проведення наукового заходу – об’єднання зусиль навколо осмислення цінностей прав і свобод людини, що забезпечуються та захищаються на основі принципів рівності й недискримінації, напрацювання механізмів захисту прав і свобод людини в умовах національних та глобальних безпекових викликів, вироблення напрямів державної політики України у воєнний період.

Науковий проєкт команди Академії на тему «Реалізація цифрових та інформаційних прав людини. Вчора. Сьогодні. Завтра», який підготовлено курсанткою 3 курсу юридичного факультету Іриною Борко та студентом 3 курсу факультету заочного навчання та навчання за кошти фізичних, юридичних осіб Дмитром Дегтярем під керівництвом кандидата наук з державного управління, доцента, доцента кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу Катерини Денисенко, здобув перемогу, посівши перше місце.

Серед журі саміту були президент ВГО «Асоціація українських правників», доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, академік Національної академії правових наук України Василь Костицький та ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, доцент, заслужений юрист України полковник поліції Андрій Фоменко.