Нарада підвищення кваліфікації працівників

Ефективне підвищення кваліфікації базується на отриманні практичних знань у сучасних умовах. Тому діяльність працівників Інституту професійного розвитку спрямована на підготовку освітніх програм та навчальних матеріалів у співпраці з практичними працівниками системи ДКВС України.
У рамках співпраці 20 червня відбулася робоча нарада представників Інституту професійного розвитку та Державної установи «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби» в особі начальника відділу енергозабезпечення органів і установ ДКВС України Василя Бойка та начальника відділу організації продовольчого забезпечення установ ДКВС України Олександра Нужного. Під час зустрічі обговорювали питання, пов’язані з проходженням первинної професійної підготовки та підвищення кваліфікації працівників, які навчаються за програмами заступників начальника установи з інтендантського та комунально-побутового забезпечення, начальників (старших інспекторів) відділів (секторів, груп) з інтендантського та господарського забезпечення установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України на базі Інституту. Під час зустрічі домовилися щодо подальшої співпраці з наповнення змісту програм практичними матеріалами, залучення працівників Генеральної дирекції до проведення занять та організації спільних заходів з метою отримання нових знань персоналом системи.