Нагородження переможців чемпіонату Академії з гирьового спорту

28 березня 2016 року т.в.о. ректора полковник внутрішньої служби Тогочинський Олексій Михайлович особисто привітав переможців чемпіонату Академії Державної пенітенціарної служби з гирьового спорту серед курсантів та студентів, який відбувся на передодні 27 березня. Олексій Михайлович подякував спортсменам та їх тренерам за плідну працю на тренуваннях, гарні результати на змаганнях та побажав подальших перемог.

Змагання були проведені з метою гармонійного розвитку та соціальної активності курсантів та студентів, мотивації до зміцнення і збереження здоров’я, розвиток фізичної сили і витривалості, уміння швидко і раціонально діяти в умовах великого фізичного і психологічного навантаження, а також пропаганди фізичної культури та спорту, здорового способу життя популяризація гирьового спорту.

У командній першості I місце посіла команда 4-го курсу, II місце посіла команда 2-го курсу, ІІІ місце посіла команда 1-го курсу. Серед переможців в індивідуальному заліку місця розподілились у наступному порядку: у ваговій категорії до 70 кг I місце посів курсант 4-го курсу рядовий внутрішньої служби ЯЦЕНКО Денис; у ваговій категорії до 70 кг II місце посів курсант 3 курсу рядовий внутрішньої служби КОЖАРКО Ігорь; у ваговій категорії до 70 кг III місце посів курсант 3 курсу рядовий внутрішньої служби МІХ Ігорь; у ваговій категорії до 80 кг I місце посів курсант 4 курсу рядовий внутрішньої служби БАДЗЮН Антон; у ваговій категорії до 80 кг II місце посів курсант 4 курсу рядовий внутрішньої служби ВЛАСЮК Олександр; у ваговій категорії до 80 кг III місце посів курсант 2 курсу рядовий внутрішньої служби ТАРАСЕНКО Юрій; у ваговій категорії до 90 кг I місце посів курсант 1 курсу рядовий внутрішньої служби ДЬОМІН Денис; у ваговій категорії до 90 кг II місце посів курсант 2 курсу сержант внутрішньої служби СИРОВАТКО Костянтин; у ваговій категорії до 90 кг III місце посів курсант 4 курсу рядовий внутрішньої служби ВАКУЛКО Роман; у ваговій категорії понад 90 кг I місце посів курсант 4 курсу рядовий внутрішньої служби ШАГАН Вадим; у ваговій категорії понад 90 кг II місце посів курсант 2 курсу сержант внутрішньої служби ВАСІЛЬЄВ Владислав; у ваговій категорії понад 90 кг III місце посів курсант 1 курсу молодший сержант внутрішньої служби ІСАЄНКО Андрій. Завдяки проведеному чемпіонату академії було визначено переможців, та відбувся відбір кандидатів до складу збірної команди з гирьового спорту.