Міжнародне стажування для студентів юридичних клінік

Національний етап програми Міжнародного стажування для студентів юридичних клінік UP 2023 пройшов у формі конкурсу юридичного есе «Доброчесна публічна служба: міф чи реальність?».

До участі доєдналися Курсанти 3-го курсу юридичного факультету Олександр Ворушило та Марія Єрофєєва під керівництвом заступника начальника кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, керівника юридичної клініки Академії Антона Сікуна.

Представники від Академії презентували власне есе на тему «Формування доброчесності на публічній службі в Україні та перспективи на майбутнє» 27 червня. За оцінками експертної комісії юридичного есе та презентації учасники були відібрані до участі в офлайн-конкурсі з розв’язання правових кейсів у межах VI Міжнародного наукового конгресу Society of Ambient Intelligence 2023.

Організаторами заходу виступили Асоціація юридичних клінік України разом із партнерами – Національним агентством з питань державної служби, а також Проєктом USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія».