Національна фотовиставка «Пробація: можливості для змін»

30 листопада 2018 року начальник кафедри психології Оксана Мірошниченко відвідала офіційну церемонію відкриття Національної фотовиставки «Пробація: можливості для змін». Фотопроект розроблено командою проектного офісу Міністерства юстиції України за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади та компанії Агрітім Канада Консалтинг у рамках канадського проекту «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку» (EDGE).

На церемонії відкриття Національної фотовиставки з вітальними промовами виступили: Роман Ващук, посол Канади в Україні, регіональний директор Агрітім Канада в Україні;Денис Чернишов, заступник Міністра юстиції України та ведуча заходу Катерина Новохатня,керівник проектного офісу пробації при Міністерстві юстиції України.

Також у заході взяли участь: Танія Санфорд Аммар, керівник проекту EDGE, Олег Янчук, директор державної установи «Центр пробації» та інші поважні гості.

Національна фотовиставка «Пробація: можливості для змін»– це світлини та зворушливі історії життя людей, які опинилися у конфлікті з законом і отримали другий шанс на пробації, залишившись на волі, або були ізольовані у місця несвободи. Такі історії демонструють, що, попри все, людині варто давати шанс на виправлення та можливість залишитись у своїй громаді.

У виставкових роботах можна побачити невигадані історії людей, які отримали шанс на виправлення. Одна з таких –розповідь про нашого земляка Григорія Тонкого, який, перебуваючи на цьому заході,був відкритий до спілкування. Він розповів про те, що працює на будівництві, займається волонтерською діяльністю, допомагаючи таким, як він. Уже два роки не вживає наркотики, має двох дітей і вдячний працівникам пробації за наполегливість, терпіння та віру в людей.

Кафедра психології