Начальники УВП та СІЗО підвищили професійну підготовку

З 27.05. по 15.06. 2019 року в Академії Державної пенітенціарної служби проходили курси первинної професійної підготовки начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України.

Згідно з графіком комплектування навчальних закладів, що належать до сфери підпорядкування Міністерства юстиції України, до Академії Державної пенітенціарної служби прибуло 19 начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Усі слухачі, які прибули на навчання, були централізовано розселені до гуртожитку навчального корпусу № 2 Академії та забезпечені безкоштовним харчуванням. Офіцери курсів проживали в двомісних комфортних та сучасних кімнатах гуртожитку.

Курси були організовані на основі розробленої Академією Державної пенітенціарної служби навчальної програми курсів первинної професійної підготовки начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів. Начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки, полковник внутрішньої служби Боднар І.В. провів практичне заняття з дисципліни криміналістика із залученням експертів Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Слухачі ознайомилися з реальними умовами праці експерта-криміналіста та отримали потрібні практичні навички.

У вільний час слухачі відвідали екскурсії, побувавши в культурних та історичних місцях Чернігова. Офіцери мали змогу побачили Чернігівський обласний історичний музей імені В.В. Тарновського, Троїцько-Іллінський монастир, Антонієві печери та Дитинець.

15 червня 2019 року відбувся випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів. Усі слухачі виконали навчальну програму, успішно склали екзамен з розділу фахової компетентності й отримали сертифікат про проходження курсів первинної професійної підготовки.