На базі Академії пройшла міжнародна конференція

10 червня в режимі онлайн відбулася міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та практики в галузі права, освіти, соціальних та поведінкових наук-2022», яка зібрала велику кількість учасників.

У конференції брали участь понад 100 представників 32 закладів вищої освіти, державних і недержавних інституцій, розташованих як в Україні, так і за кордоном, зокрема Республіки Казахстан, Чеської Республіки та Естонської Республіки. До заходу долучились також практичні працівники, які поділилися власним досвідом та знаннями у сфері захисту прав і свобод людини, виконання кримінальних покарань та протидії злочинності тощо.

Спікери ознайомили учасників заходу з результатами власних досліджень, спостереженнями, прикладами використання інтерактивних методів в освітньому процесі, законодавчими ініціативами, що є актуальними в період воєнного стану.

За результатами цієї конференції буде видана збірка матеріалів, яку буде розміщено на офіційному сайті Академії. Учасники конференції отримають сертифікати.