Музейна зустріч «Почесні громадяни Чернігова»

31 жовтня 2017 року студенти 116 навчальної групи факультету заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників Академії ДПтС під керівництвом доцента кафедри економіки та соціальних  дисциплін підполковника внутрішньої служби Попружної А. В. взяли участь у музейній зустрічі «Почесні громадяни Чернігова» (до 50-річчя відновлення відзнаки) у Чернігівському історичному музеї імені В.В. Тарновського.

31 жовтня 1967 р. виконком Чернігівської міської Ради депутатів трудящих встановив звання «Почесний громадянин Чернігова» для учасників Другої світової війни, передовиків виробництва, науковців та інших людей, якщо їхня праця знайде визнання всіх жителів міста.

У вересні 2008 р. звання «Почесного громадянина Чернігова» отримав заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу, тренер ДЮСШ «Атлет» О. В. Риков, якого і згадували в цей день у Чернігівському історичному музеї імені В.В. Тарновського.