Мова – душа кожної національності, її найцінніший скарб

21 лютого 2018 року, у Міжнародний день рідної мови, науково-педагогічний склад кафедри економіки та соціальних дисциплін, співробітники наукової бібліотеки Академії та відділу виховної та психологічної роботи  провели тематичний урок зі студентами 3-го курсу Академії.

Метою заходу було поінформувати студентів про історію заснування Міжнародного дня рідної мови, викликати бажання вивчати українську мову, виховання почуття патріотизму, любові до рідної мови, національної гордості за мову та тих, хто передавав нам у спадок цей неоціненний скарб.

Завідувач наукової бібліотеки Академії Пагуба Аліна Євгеніївна презентувала книжкову виставку до Міжнародного дня рідної мови «Рідна мово моя».

Під час заходу доцент кафедри економіки та соціальних дисциплін Попружна Алла Василівна розповіла про життєвий шлях Василя Стуса та його поетичні досягнення, пронизані відвертим несприйняттям  інтелектуальної задухи, бездуховності і репресій, болісним шуканням втраченої гармонії зі світом.

На особливу увагу заслуговують продекламовані вірші студентами 3-го курсу: «Не любити тебе – не можна…»; «Ти снишся мені – і сміється дорога…»; «Б’ється серце, як пташа німе…»; «Бiля метро “Хрещатик”…»; «Наснилося, з розлуки наверзлося…».

Переглянули документальні фільми «Ким був Василь Стус» та «Огляд Літератури. Трагічний і вічний Василь Стус».