Молодіжний форум «Єдність молоді – єдність країни»

28 лютого 2017 року курсанти, студенти та співробітники Академії взяли участь у молодіжному форумі «Єдність молоді – єдність країни»

28 лютого Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації спільно з молодіжними громадськими організаціями та активною молоддю області в Чернігівському кіно-культурному мистецькому центрі національно-патріотичного виховання дітей та молоді провів Молодіжний форум «Єдність молоді – єдність країни», який зібрав понад 80 осіб.

На урочистому відкритті до учасників форуму звернулись заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова та директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш.

У рамках форуму учасники долучились до вручення Чернігівській обласній дитячій лікарні необхідного медичного обладнання, придбаного за рахунок коштів, зібраних волонтерами області в рамках благодійної акції «Серце до серця».

Під час заходу учасники поспілкувалися в японському арт-форматі коротких презентацій та обговорень головних ідей Печа-куча.

Від Академії з презентацією «Роль курсантів та студентів Академії Державної пенітенціарної служби у  правовому вихованні молоді» виступила курсант 4-го курсу Оксана Клещ, яка детально зупинилась на програмі «Вибір» щодо профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності, яку реалізують курсанти та студенти Академії серед дітей та  молоді Чернігівщини.

Учасники поділились власними поглядами, ідеями, проведеними заходами в області на загальну тему: «Молодь про головне у молодіжній політиці».

Завершився молодіжний форум патріотичним флешмобом у рамках Всеукраїнської акції «Тризуб це Україна», покладанням квітів до стели пам’яті загиблих героїв АТО і героям Небесної Сотні та прем’єрним показом фільму «Воїни духу».

Загалом, всі учасники форуму обмінялися корисним досвідом, отримали необхідну інформацію для подальшої співпраці та гарні враження.