Молодіжна літня школа «Разом до успіху”

Молодіжна літня школа «Разом до успіху», присвячена питанням безпечної міграції та протидії торгівлі людьми, пройшла 14–18 червня під Києвом у комплексі відпочинку Сосновіль.

Захід організовано Міжнародною організацією з міграції (МОМ) в Україні за підтримки Міністерства молоді та спорту України і фінансування Агенства США з міжнародного розвитку USAID.

У програмі від Академії взяв участь курсант 3 курсу юридичного факультету Олександр Ворушило. До проєкту долучилося 24 учасника, які є представниками нової успішної молоді. Серед них багато активних громадських діячів та голів різних громадських організацій. Літня школа «Разом до успіху» тривала 5 днів, насичених різноманітними та цікавими подіями. Для проведення занять запрошено найавторитетніших спікерів: заступника міністра молоді та спорту, заступника міністра соціальної політики і заступника голови МОМ в Україні, представників місії МОМ в Україні з Австралії, Південної Кореї та Китаю. Крім того, в ролі викладачів були також відомі бізнесмени.

Навчання організовано максимально комфортно для учасників та із врахуванням різноманітних психологічних потреб для занять із спікерами, участі в командних естафетах та майстер-класах. Найбільше запам’ятався квест з безпечної міграції та «жива бібліотека». Організатори запросили шістьох найкрутіших спікерів, представників МОМ в Україні та успішних українських підприємців для змістовного спілкування і обміну досвідом.

Під час літньої школи учасників супроводжували ментори, які створювали сприятливі умови для зародження лідерського духу. Найактивніші учасники отримували наліпки, за які у фінальний день їх нагороджували призами. Після закінчення навчання всі отримали сертифікати. Проте найголовніше для активної молоді – дружнє спілкування, нові проєкти та спільні плани.