Молоде покоління за безпеку дорожнього руху

22 лютого 2017 року курсанти 1-го курсу Академії стали учасниками профілактичного заходу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

Профілактичний захід під назвою «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» відбувся в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.В.Г.Короленко за ініціативи працівників навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та Головного управління національної поліції в Чернігівській області.

Прибитько Валентина Михайлівна секретар ради – методист науково-методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення НМЦ ЦЗ та БЖ Чернігівської області, та старший інспектор управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області майор поліції Борздий Сергій Олексійович  розповідали про основні причини автопригод, звернули увагу на особливості руху пішоходів у темну пору доби, наголосивши на важливість використання світловідбиваючих елементів.

Учасники заходу переглянули жахливі фотографії дорожньо-транспортних пригод, що сталися в області в наслідок нехтування водіями «двоколісних» Правил дорожнього руху.

Представники поліції закликали завжди дотримуватися правил дорожнього руху та показувати приклад іншим учасникам, адже життя людини має дуже велику цінність, а безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя!

Сектор виховної та психологічної роботи