Міжвузівський круглий стіл

Однією з провідних сучасних тенденцій європейських країн та України зокрема є постійне вдосконалення системи вищої освіти і створення сприятливих умов для саморозвитку особистості.

«Європейський вимір та освіта» – тема міжвузівського круглого столу, що відбувся в Пенітенціарній академії України та Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.

Під час заняття учасники мали змогу дізнатися більше про Європейський Союз, особливості та перспективи вступу України до ЄС, розвиток освіти у країнах Європи та юридичну допомогу громадянам у європейських країнах. Молодь обмінювалась науково-практичним досвідом, презентувала свої проєктні роботи та обговорювала сучасні шляхи забезпечення якісної освіти в європейських країнах. Окрім цього, круглий стіл став корисним майданчиком, де здобувачі вищої освіти тренували свої мовні навички з англійської мови і розширювали знання щодо мов ЄС.

Захід організували і провели викладачі кафедри іноземних мов Пенітенціарної академії України та кафедри мов і методики їх викладання Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.