Міжнародний круглий стіл «Інститут пробації в Україні»

16 квітня 2019 року в Національній академії прокуратури України за участю представників Генеральної прокуратури України, Міністерства юстиції України, керівництва Центру пробації, Національної школи суддів України, суддів Верховного Суду, міжнародних експертів, науковців, представників громадськості відбувся міжнародний круглий стіл «Інститут пробації в Україні:сучасний стан і перспективи розвитку».

Захід пройшов з метою проведення комплексного аналізу сучасного стану запровадження системи пробації в Україні, а також вироблення рекомендацій із удосконалення кримінального, кримінально-виконавчого та кримінального процесуального законодавства у цій галузі.

За словами заступника Міністра юстиції України Дениса Чернишова, головна мета пробації, – це посилення безпеки суспільства шляхом створення умов для успішної реінтеграції правопорушників.

«Пробація− рівноправний суб’єкт кримінального процесу. І дискусійні майданчики такого формату є цьому підтвердженням», − зазначив під час свого спічу директор Центру пробації Олег Янчук.

Перший заступник директора Центру пробації Ірина Яковецьдетально зупинилася на питанні вдосконалення законодавства і практики його застосування в напрямку ефективної реалізації завдань,покладених на органи пробації.

Академію представляли начальник факультету пробації, кандидат юридичних наук,підполковник внутрішньої служби Ткаченко Олександр Григорович та начальник кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін, кандидат педагогічних наук, капітан внутрішньої служби Разумейко Наталія Сергіївна.

Факультет пробації Академії ДПтС