Міжнародний день волонтера

5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди в облдержадміністрації відбулася урочиста зустріч з волонтерами Чернігівської області. Академія Державної пенітенціарної служби також взяла участь у цьому заході. Курсант 4-го курсу Коваленко Владислав є постійним координатором волонтерів (курсантів та студентів) Академії Державної пенітенціарної служби, які супроводжують проведення та заохочують до участі молодь у  соціальних заходах та ініціативах регіонального рівня, а саме: «Напівмарафон. Нова Пошта. Чернігів», Всеукраїнська акція «Let’s do it, Ukraine», Міжнародний форум «Від ініціативи – до дії», допомога бійцям АТО та інше.

З вітальним словом до гостей звернулась Ніна Лемеш, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації: «Сьогодні ми зібралися, щоб привітати наших волонтерів з їх святом – Днем волонтера. У цей день висловлюємо щиру вдячність усім тим, хто віддає себе шляхетній, самовідданій і безкорисливій справі та допомагає людям. Адже бути волонтером – це поклик душі».

Вітаючи волонтерів, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій Сергієнко зазначив: «У Чернігові та Чернігівській області діє чимало волонтерських організацій. Вони об’єдналися задля доброї справи – надання допомоги бійцям, які борються за свободу і незалежність України, їхнім рідним та вимушеним переселенцям».

За патріотизм, за вагомий особистий внесок у підтримці та розвитку волонтерського руху до Міжнародного дня волонтера представникам громадських організацій, а також курсанту Академії Коваленку Владиславу були вручені почесні грамоти та подяки обласної державної адміністрації, подяки Департаменту сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, а також подяки Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи.