Міжнародне стажування

Начальник кафедри психології, кандидат психологічних наук, доцент Оксана Мірошниченко успішно пройшла міжнародне стажування «Soft skills development in teaching professional training», організоване польсько-українською фундацією «Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці» спільно із Західно-Фінляндським коледжем.

Стажування відбувалося з 22 серпня по 30 вересня та передбачало 180 годин (6 кредитів ECTS) аудиторних занять і самостійної роботи за такими модулями: комунікативні навички; навчання протягом усього життя та навички управління інформацією; управлінські навички.

Програма міжнародного стажування, що охоплювала дистанційне навчання, онлайн-лекції та виїзний семінар (4–11 вересня, Італія), створена з урахуванням концепції освіти протягом усього життя й мала на меті сприяти індивідуально-особистісному та професійному самовдосконаленню сучасних викладачів шляхом розвитку соціальних навичок на основі кращих міжнародних інноваційних практик щодо підвищення рівня кваліфікації фахівців.

За результатами успішного проходження програми стажування Оксана Мірошниченко отримала сертифікат на базі європейського ЗВО (Західно-Фінляндського коледжу). Сертифікат відповідає вимогам постанови КМУ № 800 «Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21.08.2019 із змінами та доповненнями.

Кафедра психології