Міжнародне науково-педагогічне стажування з інноваційних освітніх технологій

З 13 лютого по 26 березня кандидат економічних наук, доцент Крістіна Сіренко пройшла міжнародне науково-педагогічне стажування «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління» (м. Рига, Латвійська Республіка). Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів (180 годин).

Організатором проведення стажування є Балтійський науково-дослідний інститут проблем трансформації економічного простору. Стажування проводилось без відриву від виробництва в рамках створення наукового кластера «Інтермаріум» (Литва, Латвія, Польща, Молдова, Україна). Голова організаційного комітету академічного стажування: Meelis Kitsing, Professor, Dr. of Economics, Internship Program Manager Baltic Research Institute of Transformation Economic Area Problems (Latvia); Oleh Holovko, PhD, Head of the Black Sea Scientific Research Institute of Economics and Innovation (Ukraine).