Міжнародна співпраця з польською науковою спільнотою

З метою налагодження міжнародної співпраці 3–10 червня відбулася низка зустрічей представників Академії Державної пенітенціарної служби – професора Ткаченко Ірини Владиславівни з польською науковою та політичною спільнотами.

Проректор з питань інфраструктури та просування д-р хаб. інж. Томаш Травінський провів зустріч, присвячену дослідженням «когнітивних технологій».

Проєкт “Когнітивні технології – дослідження другого циклу англійською мовою” здійснюється за програмою KATAMARAN Національного агентства з академічних обмінів.

Проєкт був представлений Сілезьким технологічним університетом, а саме проректором з питань інфраструктури та просування доктором Хабом. інж. Томашем Травінським, проф. PS та dr. hab. Олександрою Кужер, проф. РŚ, керівником проєкту. З української сторони у заході взяли участь проф. Володимир Ткаченко з КНУБА, проф. Ірина Ткаченко з Академії Державної пенітенціарної служби, проф. Алекс Квілінський з Лондонської академії науки та бізнесу, а також проф. Ігор Грозний із Запорізького національного університету.

У ході зустрічі було досягнуто домовленості про плідну співпрацю Академії Державної пенітенціарної служби із Сілезьким технологічним університетом.

9 червня також була проведена міжнародна науково-дидактична конференція «Когнітивні технології». Під час заходу представлено навчальну програму, а також питання, пов’язані, зокрема, з використанням когнітивних технологій у системі вищої освіти та управління.

Українська делегація зустрілася з мером м. Забже, під час якої домовилися про співпрацю.