Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми модернізації законодавства та освіти в умовах євроінтеграційного поступу України»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Академія Державної пенітенціарної служби запрошує Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми модернізації законодавства та освіти в умовах євроінтеграційного поступу України», яка відбудеться 27–28 жовтня 2016 року за адресою: м. Чернігів, вул. Гонча, 34.

Мета конференції:

– обговорення актуальних питань модернізації галузевого законодавства, підготовки персоналу для органів державної влади, місцевого самоврядування й інших соціальних інститутів, підвищення якості освіти в умовах євроінтеграційного поступу України і вироблення пропозицій щодо удосконалення названих напрямів.

Пленарне засідання 27 жовтня 2016 року.

Робота конференції планується за такими секціями:

Секція № 1. Історичні, правові та міжнародні засади реалізації пенітенціарної політики, відбору й підготовки пенітенціарного персоналу

Секція № 2. Якість освіти як центральне поняття в умовах євроінтеграції

Секція № 3. Теоретико-методологічні аспекти реалізації соціогуманітарних та економічних завдань пенітенціарної системи

Для участі в конференції запрошуються наукові, науково-педагогічні працівники, докторанти та аспіранти (ад’юнкти), співробітники правоохоронних органів, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, курсанти і студенти.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Відповідальні особи оргкомітету конференції:

+38(068)4837240 Іваньков Ігор Володимирович

+38(098)5101282 Шпортюк Олена Миколаївна

Сподіваємося на Вашу участь у конференції!
З повагою, Оргкомітет!