Міжнародна науково-практична конференція в ПАУ

Сучасне українське наукове товариство гідно й оперативно відповідає на виклики часу. Попри війну наші науковці продовжують опановувати нові горизонти знань, розвивати дослідницьку роботу, обмінюватись результатами досліджень і переймати досвід національних та зарубіжних колег.

Сьогодні, 25 квітня, в Пенітенціарній академії України відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та практики в галузі права, освіти, соціально-гуманітарних та поведінкових наук в умовах воєнного стану». У заході взяли участь понад 150 представників національних і зарубіжних закладів вищої освіти, державних та недержавних інституцій, у тому числі зі Сполучених Штатів Америки, Федеративної Республіки Бразилія, Республіки Польща.

З вітальними словами виступили в.о. ректора Пенітенціарної академії України кандидат історичних наук, доцент Юлія ПЕТРОВСЬКА та ректор-комендант Академії юстиції (Республіка Польща) PhD Міхал СОПІНСЬКИЙ (Michał Sopiński).

На конференції українські та зарубіжні фахівці-практики ділилися власним досвідом та знаннями у сфері захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, використання результатів психологічних та педагогічних досліджень, галузевої освіти і науки в умовах євроінтеграції та дії воєнного стану.