Міжнародна науково-практична конференція

25 квітня в онлайн-режимі відбулася міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та практики в галузі права, освіти, соціально-гуманітарних та поведінкових наук в умовах воєнного стану».

У конференції взяли участь понад 190 представників національних і зарубіжних закладів вищої освіти, державних та недержавних інституцій. Активними учасниками конференції були практичні працівники, які поділилися власним досвідом і знаннями у сфері захисту прав і свобод людини, виконання кримінальних покарань, протидії злочинності тощо.

Спікери ознайомили учасників конференції з результатами власних досліджень, спостереженнями, прикладами використання інтерактивних методів в освітньому процесі, законодавчими ініціативами, проблемами соціально-психологічної допомоги в сучасному суспільному вимірі, що є актуальними в період воєнного стану. Вдало провели плідну дискусію та обговорення актуальних проблем сьогодення у сфері права, освіти, соціально-гуманітарних та поведінкових наук в умовах війни.

Дякуємо всім учасникам конференції за цікавий і насичений захід.