Міжнародна конференція у Німеччині та Польщі

З 13 по 14 травня 2019 року науково-педагогічні працівники Академії Мірошниченко Оксана та Шендерук Олена взяли участь у VIII Міжнародній науковій конференції «Проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку територій», яка проходила в Академії менеджменту та адміністрування в м. Ополе (Республіка Польща).

15 травня 2019 року викладачі Академії в рамках співробітництва між Академією та Вищою технічною школою в м. Катовіце (Республіка Польща) взяли участь у науково-методичному семінарі «Моделі систем освіти країн Європейського Союзу». Вони мали змогу долучитись до культурно-просвітницького проекту «Європа – наш спільний дім», завдяки чому познайомились з особливостями системи освіти інших європейських країн, зокрема Німеччини, університет Гумбольдтів (Берлін), названий на честь братів Олександра і Вільгельма Гумбольдтів. У XIX столітті заклад був одним з найбільших наукових центрів Європи.
Вроцславський університет (Польща) – один із найстаріших університетів Центральної та Східної Європи із багатою понад 300-літньою історією і традиціями. Найбільший вищий навчальний заклад у Нижній Силезії. В університеті навчається близько 27 тисяч студентів і аспірантів. У виші є 10 факультетів, які пропонують навчання за понад 70 напрямами.
Особливо несподіваним виявився прийом ректора Вроцславського університету Марека Боярськи. Він гостинно запросив до власного кабінету, а потім і до музичної зали, де власноруч заграв на органі та фортепіано, виконавши музичну композицію українського композитора Дмитра Бортнянського.

Кафедра психології