Міжнародна конференція “РЕНЕ- САНС: психодрама та сучасність”

1–2 червня у м. Києві відбулась міжнародна конференція ІАР «РЕНЕСАНС: психодрама та сучасність», в якій брали участь науково-педагогічні працівники кафедри психології Мірошниченко Оксана та Настояща Уляна, а також курсанти-психологи факультету пробації.

На конференції Міжнародної Академії Психодрами були присутні відомі у цій сфері теоретики і практики, що презентували всю глибину психодрами в її різноманітних виявах і царинах застосування – психології, медицині, педагогіці, бізнесі та навчанні.

Під час заходу ми переконалися, як метод дії може каталізувати процеси розвитку у всіх сферах життя і діяльності людини, змогли обрати той напрямок розвитку, який потрібен саме для нас у цей момент, занурилися в атмосферу творчого пошуку і нових відкриттів, засвоїли досвід професіоналів та ознайомились з їх власними напрацюваннями в професійній та особистісних сферах.

А також захопились грою акторів Київского плейбек-театру «Под зонтом», які демонстрували свою майстерність у контексті психодрами.