Міжкафедральний семінар «Україна в мозаїці Європи»
14 травня 2021 року було проведено VI міжкафедральний семінар «Україна в мозаїці Європи», організаторами якого виступили науково-педагогічний персонал кафедри економіки та соціальних дисциплін і кафедри іноземних мов. До участі були запрошені представники Наукового товариства та курсанти і студенти першого курсу Академії.
Враховуючи тему цьогорічного семінару «Історичні, філософські та міжкомунікативні контексти визрівання українського конституціоналізму», в рамках відзначення 25-річчя Конституції України, метою семінару було визначено представлення та обговорення результатів проведених міждисциплінарних досліджень, що дозволять сформувати уявлення про сучасну картину історичного, філософського, політико-правового, економічного та міжкомунікативного контекстів становлення українського конституціалізму.
Презентовані учасниками доповіді дали інформацію щодо історії розвитку та специфіки українського конституціоналізму в палітрі європейських конституційних актів, прав і свобод, що представлені в Конституції України, ролі, яку відіграє Конституція для громадян нашої держави.
Кафедра економіки та соціальних дисциплін,
кафедра іноземних мов