Міжкафедральний круглий стіл

25 жовтня 2019 року в Академії пройшов міжкафедральний круглий стіл на тему: «Особливості організації навчальних занять у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання», організатором якого була кафедра фізичної підготовки. На цей захід запрошено викладачів кафедри тактико-спеціальної підготовки.

Роботу круглого столу розпочав доцент кафедри фізичної підготовки, кандидат педагогічних наук Донець Ігор Олексійович, який виступив з темою «Практичні заняття як необхідна складова у підготовці конкурентоспроможного фахівця». Також з доповіддю на тему «Особливості проведення практичних занять з вогневої підготовки» виступив начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки, кандидат юридичних наук Боднар Ігор Володимирович.

У ході роботи обговорювались особливості організації навчальних занять у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання у процесі викладання навчальних дисциплін; аналізувалися проблеми, з якими стикаються викладачі під час планування навчальних занять.

Мету круглого столу досягнуто: всі отримали теоретичні знання та поділилися власним досвідом.