Круглий стіл «Правовий статус військовополонених»

16 грудня під головуванням завідувача кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Академії ДПТС, доктора юридичних наук, доцента, заслуженого юриста України Садіга Тагієва було проведено міжвузівський, міжкафедральний круглий стіл на тему «Правовий статус військовополонених: проблемні питання застосування положень вітчизняного та міжнародного законодавств».

У заході взяли участь представники Чернігівського НДЕКЦ, Національного університету «Чернігівська політехніка», а також слухачі та ад’юнкти (аспіранти) Академії ДПТС.

Під час проведення круглого столу учасники обговорили проблемні питання застосування положень міжнародного й вітчизняного законодавств, що регламентують правовий статус військовополонених.

За підсумками проведеного заходу буде підготовлено збірник тез.