Міжкафедральний круглий стіл

«Профілактика та запобігання вживання наркотичних речовин серед засуджених осіб. Ефективність волонтерства пробації в роботі з цією категорією осіб» – тема міжкафедрального круглого столу, що відбувся 28 березня в Пенітенціарній академії України. 

У заході взяли участь здобувачі вищої освіти, слухачі Інституту професійного розвитку ПАУ та педагогічний склад Пенітенціарної академії України.

Учасники заходу обговорили актуальні питання, що стосувалися протидії вживання наркотичних речовин серед засуджених осіб, запобігання рецидиву злочинності шляхом впливу на сприйняття та поведінку засуджених. Також зосередили увагу на важливості волонтерства пробації, що може бути ефективним інструментом у роботі із засудженими особами, спрямованим на запобігання вживання наркотиків та зниження ризику рецидивної злочинності.

Організували і провели круглий стіл кафедра формування та розвитку професійної компетентності персоналу ДКВС України Інституту професійного розвитку і кафедра кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології.