Міністр юстиції Павло Петренко зустрівся з курсантами Академії ДПтС та студентами провідних університетів України

13 грудня 2016 року у Міністерстві юстиції України пройшла зустріч Міністра юстиції Павла Петренка зі 55 студентами юридичних факультетів, які підготували найкращі письмові роботи на конкурс на тему розвитку права в Україні, що проводило Міністерство юстиції України. Академію Державної пенітенціарної служби представляли курсанти третього курсу Клочай Дарія та Коваленко Владислав.

«Ми обрали саме ваші роботи, оскільки в них ви вклали власне бачення того, що таке справедливість, що таке право, що таке юстиція. Ті речі, які ви написали у своїх роботах, можливо, не мають достатньої академічності, в них немає великої кількості складних виразів, які використовують юристи. Але вони мають набагато цінніші речі – ваші думки, які йдуть від серця. Ви озвучили ті речі, в які ви вірите, і які захищатимете в майбутньому», – зазначив очільник Мінюсту.

За словами заступника Міністра юстиції Ганни Онищенко, найважливіше на таких зустрічах зі студентами бачити допитливі очі, яким все цікаво.

«Мені важливо зараз подивитися у ваші очі і побачити там бажання осягнути щось нове. Саме ваші роботи ми обрали. Ми особисто подивилися, що ви писали і спробували зрозуміти хід ваших думок. Ми побачили у вас майбутнє, ми побачили у ваших роботах глибоку думку», – додала вона.

Присутній на заході телеведучий Петро Мага зауважив, що у зустрічі беруть участь 55 студентів із 24 вищих навчальних закладів. Це автори найкращих, найцікавіших та найбільш аргументованих робіт присвячених питанням права.

«Завдяки вашій роботі ви сьогодні зібралися тут і маєте шанс особисто зробити пропозицію чи поставити питання Міністру юстиції», – зауважив він.

Усі автори найкращих робіт отримали змогу пройти стажування у Мін’юсті. Окрім цього, Павло Петренко запросив їх в майбутньому брати участь у конкурсних відборах на вакантні посади в органах юстиції.

Юридичний факультет