Мій голос – мій вибір

«Мій голос – мій вибір» – це не тільки головне гасло проекту «LEGAL EDUCATION FOR YOUTH», який КУ «Чернігівський обласний молодіжний центр» ЧОР реалізує спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області, а й перші слова, з яких розпочався перший захід із серії запланованих у ході проекту.

14 березня курсанти Академії Державної пенітенціарної служби Адморок Владислав та Валерія Савченко (фасилітатори проекту) розповідали своїм одногрупникам про виборчі права людини, а саме, як брати участь в управлінні своєю державою та у вільних виборах, а також значення цих прав у розвитку країни.

Першим етапом проекту стала підготовка фасилітаторів, якими стали самі представники молоді, аби далі поширювати його завдання, базуючись на принципах рівності. Більшу частину підготовлених фасилітаторів становлять курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби, яка, до речі, проводить системну діяльність у напрямку розвитку активної громадянської позиції серед хлопців та дівчат, які там навчаються, і всіма шляхами сприяє реалізації їх суспільнокорисних ініціатив.

Активна громадянська позиція молодих людей області, учнів, студентів – це одна з найперших цілей роботи Академії Державної пенітенціарної служби та Чернігівського обласного молодіжного центру. У зв’язку з цим постійно розширюється коло партнерства серед організацій та установ, що працюють у сфері розвитку молодіжної політики.

Враховуючи успішність проведення першого заняття, впевнені, що і надалі проект буде втілюватися та приносити лише позитивні результати, на які сподівалися організатори під час його розробки. Тому стартуємо!

 Кафедра теорії та історії держави

 і права, конституційного права