Команда з футболу Академії Державної пенітенціарної служби стала чемпіоном Кубку Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» серед колективів правоохоронних органів.

З 01 вересня 2016 року в місті Чернігові проходили змагання з футболу на Кубок Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» серед колективів фізичної культури правоохоронних органів.

У змаганнях взяли участь команди колективів правоохоронних органів: Академії ДПтС, управління ДПтС України в Чернігівській області, Головного управління Національної поліції, Чернігівського прикордонного загону, прокуратури Чернігівської області, управління поліції охорони, управління СБУ, управління ДСНС в області, а також представники військових частин. Футбольні протистояння проходили на спортивно-оздоровчій базі Прокуратури Чернігівської області.

Шляхом жеребкування команди були розподілені на три групи, які змагалися між собою за вихід до вісімки кращих. Вісім кращих команд склали дві групи, по дві кращі команди з кожної групи потрапили до півфінальних ігор.

Команда Академії ДПтС потрапила до підгрупи з колективами прокуратури Чернігівської області, Управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівської області та військової частини 3066 м.Чернігів /Національна гвардія.

07 вересня відбувся фінал Кубку, в якому вперше команда Академії ДПтС зустрілася з командою управління ДПтС України в Чернігівській області. Вже з перших хвилин, матч захопив своєю активною та цікавою грою. Запекла боротьба між командами пенітенціарної служби точилася на кожному клаптику футбольного поля до кінця матчу.

До команди ярих вболівальників для підтримки командного духу долучилось керівництво на чолі з ректором Академії Тогочинським О.М.

Фінальним свистком суддя зафіксував остаточний рахунок матчу 3:0 на користь футболістів Академії ДПтС, які і стали чемпіонами та нагороджені кришталевим Кубком.

Всі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо команду колективу Академії ДПтС з заслуженою перемогою!

Кафедра фізичної підготовки