Судді Конституційного Суду України: in memorian
22 березня у Конституційному Суді України у м. Києві відбулася фахова зустріч з конституційно-правової тематики «Судді Конституційного Суду України: in memorian».
Захід було присвячено вшануванню пам’яті суддів Конституційного Суду, які пішли з життя – Леоніда Петровича Юзькова, Павла Борисовича Євграфова, Петра Федоровича Мартиненка, Олександра Миколайовича Мироненка, Олега Анатолійовича Сергейчука, Станіслава Сергійовича Яценка. Суддів, яких немає серед живих, згадували друзі та родичі. Колеги та товариші розповідали про наукові погляди й доробки вищезгаданих науковців, що мають неоціненне значення для правової науки України, щиро, з теплотою згадували цікаві моменти з життя. Про нелегкий життєвий та професійний шлях суддів, що пішли з життя, згадували їх діти.
У цьому заході взяли участь старший викладач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Олійник В. С. та курсанти 133 н.г. Катерина Макаренко, 134 н.г. – Оксана Кичан та Юлія Добрянська, 121 н.г. – молодші сержанти в.с. Денис Устюгов та Євген Яковенко, 122 н.г. – молодший сержант в.с. Володимир Посунько, 123 н.г. – молодший сержант в.с. Станіслав Кобус.
Курсанти Академії ДПтС задавали питання учасникам заходу. Як зазначив у своєму виступі Голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук, приклад життєвого шляху тих суддів, яких згадують у цей день, є дуже цікавим та повчальним для курсантів, студентів та молодих юристів. «Якщо ми не будемо пам’ятати минулого, ми не зможемо рухатися вперед», – наголосив він.